Essentra Components
Produkt-Nr.:
RWS-16-19
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.437
$0.437
10
$0.3686
$3.686
25
$0.32528
$8.132
50
$0.29868
$14.934
100
$0.286995
$28.6995
250
$0.257754
$64.4385
500
$0.246031
$123.0155
1000
$0.20502
$205.02
2500
$0.187444
$468.61
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.250" (6.35mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.058" ~ 0.064" (1.47mm ~ 1.63mm) |
| Length | 1.250" (31.75mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.344" (34.14mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.375" (9.53mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 1.000" (25.40mm) |
| Base Product Number | RWS-16 |