Essentra Components
Produkt-Nr.:
RWSB-10-01A-RT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE ADH FASTENR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.513
$0.513
10
$0.45125
$4.5125
25
$0.4123
$10.3075
50
$0.38817
$19.4085
100
$0.37202
$37.202
250
$0.339682
$84.9205
500
$0.323513
$161.7565
1000
$0.266893
$266.893
2500
$0.24263
$606.575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive, Fastener |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.000" (25.40mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 0.950" (24.13mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.625" (15.88mm) |
| Base Product Number | RWSB-10 |