S-1135A12-A6T1U
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-1135A12-A6T1U
Paket:
HSNT-6A
Beschreibung:
IC REG LINEAR 1.2V 300MA HSNT-6A
Auf Lager : 90
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 1 µA
PSRR 70dB (1kHz)
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 300mA
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 65 µA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Last Time Buy
Supplier Device Package HSNT-6A
Control Features Enable
Series S-1135
Package / Case 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Protection Features Over Current
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.2V