S-11L10B14-I6T2U
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-11L10B14-I6T2U
Beschreibung:
IC REG LINEAR 1.4V 150MA SNT6A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 900 nA
Voltage - Input (Max) 3.65V
PSRR 55dB (1kHz)
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 150mA
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.4V
Voltage Dropout (Max) 0.36V @ 100mA