S-1335F29-A4T2U3
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-1335F29-A4T2U3
Beschreibung:
IC REG LINEAR 2.9V 150MA HSNT4-B
Auf Lager : 97
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 1 µA
Voltage - Input (Max) 5.5V
PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 150mA
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.9V
Voltage Dropout (Max) 0.103V @ 100mA