ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-57RB1L8S-A6T8U
Hersteller:
Paket:
HSNT-6
Charge:
-
Beschreibung:
MAG SWITCH LATCH/BIPOLAR HSNT-6
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.1742
$11.742
25
$0.93936
$23.484
100
$0.86127
$86.127
500
$0.724223
$362.1115
1000
$0.645934
$645.934
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | North Pole, South Pole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Test Condition | -40°C ~ 150°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Current - Supply (Max) | 4.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | HSNT-6 |
| Current - Output (Max) | 10mA |
| Series | Automotive, AEC-Q100, S-57RB S |
| Function | Latch, Bipolar Switch |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | ABLIC Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 4.8mT Trip, -4.8mT Release |
| Base Product Number | S-57RB1 |