S-817A19APF-CUITFG
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-817A19APF-CUITFG
Paket:
SNT-4A
Beschreibung:
IC REG LINEAR 1.9V 20MA SNT4A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 2.5 µA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 10V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 20mA
Voltage - Output (Max) -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SNT-4A
Control Features -
Series S-817
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Protection Features Short Circuit
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.9V
Voltage Dropout (Max) 0.99V @ 10mA