S-817A51APF-CVOTFU
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-817A51APF-CVOTFU
Paket:
SNT-4A
Beschreibung:
IC REG LINEAR 5.1V 75MA SNT4A
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Quiescent (Iq) 2.5 µA
PSRR -
Voltage - Input (Max) 10V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 75mA
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package SNT-4A
Control Features -
Series S-817
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Protection Features Short Circuit
Mfr ABLIC Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 5.1V
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 10mA