S-8521F25MC-BPKT2G
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-8521F25MC-BPKT2G
Hersteller:
ABLIC Inc.
Paket:
SOT-23-5
Beschreibung:
IC REG CTRLR BUCK SOT23-5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Synchronous Rectifier No
Serial Interfaces -
Output Type Transistor Driver
Output Configuration Positive
Topology Buck
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Clock Sync No
Supplier Device Package SOT-23-5
Number of Outputs 1
Duty Cycle (Max) 100%
Function Step-Down
Control Features Enable
Series -
Output Phases 1
Package / Case SC-74A, SOT-753
Frequency - Switching 300kHz
Mfr ABLIC Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.5V ~ 16V