S-8541A25FN-IGKT2G
ABLIC Inc.
Produkt-Nr.:
S-8541A25FN-IGKT2G
Hersteller:
ABLIC Inc.
Paket:
8-MSOP
Beschreibung:
IC REG CTRLR BUCK 8MSOP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Synchronous Rectifier No
Serial Interfaces -
Output Type Transistor Driver
Output Configuration Positive
Topology Buck
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Clock Sync No
Supplier Device Package 8-MSOP
Number of Outputs 1
Duty Cycle (Max) 100%
Function Step-Down
Control Features Enable
Series -
Output Phases 1
Package / Case 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
Frequency - Switching 600kHz
Mfr ABLIC Inc.
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.5V ~ 10V