SD3220S100S5R0
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
SD3220S100S5R0
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
3220/DO-214AB
Beschreibung:
DIODE SCHOTTKY 100V 5A 3220
Auf Lager : 18825
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 3220/DO-214AB
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Series -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 5 A
Mfr KYOCERA AVX
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Current - Average Rectified (Io) 5A