Amphenol SV Microwave
Produkt-Nr.:
SF1621-60026
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN 2.4MM JACK STR 50OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$36.6035
$36.6035
10
$32.0511
$320.511
25
$30.66676
$766.669
50
$29.67724
$1483.862
100
$28.6881
$2868.81
250
$27.105286
$6776.3215
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyetherimide (PEI) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | 2.4mm |
| Cable Group | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | 2.4mm (APC-2.4, OS-50) |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Screw |
| Package | Bulk |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Compression |
| Frequency - Max | 50 GHz |
| Base Product Number | SF1621 |