Amphenol SV Microwave
Produkt-Nr.:
SF3321-60018-1S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN 1.85MM JACK STR 50 OHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$71.497
$71.497
10
$65.60605
$656.0605
25
$63.08228
$1577.057
50
$60.97955
$3048.9775
100
$57.61522
$5761.522
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polychlorotrifluoroethylene (PCTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | Flange |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.41dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | 1.85mm |
| Cable Group | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | 1.85mm |
| Housing Color | - |
| Shield Termination | Screw |
| Package | Tray |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Compression |
| Frequency - Max | 67 GHz |
| Base Product Number | SF3321 |