ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
SFH 4244-Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER IR 950NM 70MA SIDELED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.703
$0.703
10
$0.46265
$4.6265
100
$0.3059
$30.59
1000
$0.23617
$236.17
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 120° |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Orientation | Side View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 950nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 11mW/sr @ 70mA |
| Series | SIDELED |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 70mA |
| Base Product Number | SFH4244 |