ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
SFH 4650-Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMITTER IR 860NM 100MA SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.1115
$1.1115
10
$0.70585
$7.0585
100
$0.522025
$52.2025
500
$0.479693
$239.8465
1000
$0.395038
$395.038
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Viewing Angle | 30° |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | Top View |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 860nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 90mW/sr @ 100mA |
| Series | MIDLED |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100mA |
| Base Product Number | SFH4650 |