ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
SFH 9206-6/7
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
REFLECTIVE INTERRUPTOR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5105
$1.5105
10
$0.95475
$9.5475
100
$0.70642
$70.642
500
$0.649173
$324.5865
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 10 mA |
| Response Time | 30µs |
| Sensing Distance | 0.039" ~ 0.197" (1mm ~ 5mm) |
| Output Type | Phototransistor |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | SFH 9206 |