SK-GEN4-IOD-24T
4D Systems Pty Ltd
Produkt-Nr.:
SK-GEN4-IOD-24T
Hersteller:
4D Systems Pty Ltd
Beschreibung:
DISPLAY LCD RES WIFI 2.4" STRTR
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen Resistive
Viewing Area 36.72mm W x 48.96mm H
Dot Pixels 320 x 240
Controller Type ESP8266
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 2.4" (60.96mm)
Series gen4-IoD
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Mfr 4D Systems Pty Ltd
Dot Size -
Package Bulk
Interface Parallel/Serial
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H