SMAC25-120J-RC
Allied Components International
Produkt-Nr.:
SMAC25-120J-RC
Beschreibung:
120NH 5% SMD AIR CORE INDUCTOR
Auf Lager : 98030
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 150 MHz
Q @ Freq 100 @ 150MHz
Height - Seated (Max) 0.165" (4.20mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.190" L x 0.150" W (4.83mm x 3.81mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 17.3mOhm Max
Inductance 120 nH
Series -
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.1GHz