Amphenol RF
Produkt-Nr.:
SMP-FR-C06
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN SMP PLUG R/A 50 OHM SOLDER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.984
$13.984
10
$12.39085
$123.9085
25
$11.91414
$297.8535
50
$11.43762
$571.881
100
$10.802165
$1080.2165
250
$9.84903
$2462.2575
500
$9.213594
$4606.797
1000
$8.451096
$8451.096
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 100 |
| Product Status | Active |
| Includes | 2 pcs - 1 Connector, 1 End Cap |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Plug, Female Socket |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | 0.047" Semi Rigid |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 26.5 GHz |
| Base Product Number | SMP-FR |