Amphenol RF
Produkt-Nr.:
SMP-MSLD-PCS-NM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SMP STRAIGHT PCB LIMITED DETENT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$28.6235
$28.6235
10
$25.06385
$250.6385
25
$23.98028
$599.507
50
$23.20679
$1160.3395
100
$22.4333
$2243.33
250
$21.195564
$5298.891
450
$20.576724
$9259.5258
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | Limited Detent, Non-Magnetic |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 20 GHz |