Amphenol RF
Produkt-Nr.:
SMP-MSSB-PCS-NM
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SMP STRAIGHT PCB SMOOTH BORE JAC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$30.799
$30.799
10
$26.9705
$269.705
25
$25.80466
$645.1165
50
$24.97246
$1248.623
100
$24.139975
$2413.9975
250
$22.808132
$5702.033
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 1000 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol RF |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Features | Non-Magnetic, Smooth Bore |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tray |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 20 GHz |