SZMM5Z4V7T5G
onsemi
Produkt-Nr.:
SZMM5Z4V7T5G
SOD-523
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD523
Auf Lager : 4460
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance ±6.38%
Supplier Device Package SOD-523
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 µA @ 2 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.7 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 80 Ohms