SZNZ9F6V8ST5G
onsemi
Produkt-Nr.:
SZNZ9F6V8ST5G
Hersteller:
onsemi
Paket:
SOD-923
Beschreibung:
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOD923
Auf Lager : 8000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-923
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 nA @ 3.5 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-923
Power - Max 250 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 6.8 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 40 Ohms