T18GXXPQ
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
T18GXXPQ
Beschreibung:
T18 SERIES EZ-LIGHT: 1-COLOR GEN
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Wire Leads
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.71" (18.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series T18
Type LED
Voltage 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA