TE Connectivity AMP Connectors
Produkt-Nr.:
T2111028201-000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MODULE FEMALE 2POS HMN-D2-FC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.5975
$8.5975
10
$7.48885
$74.8885
25
$7.2922
$182.305
50
$7.09517
$354.7585
100
$6.661495
$666.1495
250
$6.62207
$1655.5175
500
$6.227915
$3113.9575
1000
$5.557814
$5557.814
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 2 |
| Termination Style | Crimp |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Size | - |
| Voltage Rating | 1000V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 100A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | CNF |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | HMN |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Module without Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | T211 |