T30AW3FF600 W/30
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
T30AW3FF600 W/30
Beschreibung:
RANGE: 600 MM; INPUT: 20-250V AC
Auf Lager : 4
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP67
Response Time 16ms
Sensing Distance 23.622" (600mm)
Output Configuration -
Sensing Method Background Suppression
Light Source Infrared
Product Status Active
Connection Method Cable
Series T30
Voltage - Supply 20 ~ 250 VAC
Mfr Banner Engineering Corporation
Cable Length 354.33" (9m)