T30GXRPQPMA
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
T30GXRPQPMA
Beschreibung:
T30 SERIES EZ-LIGHT: 2-COLOR GEN
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.18" (30.00mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Green, Red
Ratings DC
Lens Style Round with Flat Top
Series T30
Type LED
Voltage 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Box
Panel Cutout Shape Round
Current 40mA