T30SP6FF600 W/30
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
T30SP6FF600 W/30
Beschreibung:
EZ-BEAM T30 SERIES: FIXED FIELD;
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Ingress Protection NEMA 6P, IEC IP69
Response Time 3ms
Sensing Distance 23.622" (600mm)
Output Configuration PNP - Dark-ON/Light-ON
Sensing Method Background Suppression
Light Source Infrared LED
Product Status Active
Connection Method Cable
Series T30
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Mfr Banner Engineering Corporation
Cable Length 354.33" (9m)