T30UXIAQ8-93531
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
T30UXIAQ8-93531
Beschreibung:
T30UX SERIES W/ ANALOG OUTPUT; P
Benutzer handbuch
Series T30UX
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Mfr Banner Engineering Corporation
Beam Angle -
Frequency 224kHz
Voltage - Rated 10 V ~ 30 V