T52M1157M025C0055
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T52M1157M025C0055
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT POLY 150UF 25V 2924
Auf Lager : 665
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code M1
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series vPolyTan™ T52
Type Molded
Package / Case 2924 (7361 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 150 µF