T54EE226M063LZS100
Vishay Polytech
Produkt-Nr.:
T54EE226M063LZS100
Hersteller:
Vishay Polytech
Beschreibung:
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code EE
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 63 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series vPolyTan™ T54
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 22 µF