T55A106M010C0500
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T55A106M010C0500
Beschreibung:
CAP TANT POLY 10UF 10V 1206
Auf Lager : 1471
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF