T55A107M6R3C0070
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T55A107M6R3C0070
Beschreibung:
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206
Auf Lager : 76
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF