T55A226M004C0500
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T55A226M004C0500
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT POLY 22UF 4V 1206
Auf Lager : 1231
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series vPolyTan™ T55
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF