T55B107M6R3C0055
Vishay Polytech
Produkt-Nr.:
T55B107M6R3C0055
Hersteller:
Vishay Polytech
Beschreibung:
CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Auf Lager : 1900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series vPolyTan™ T55
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 100 µF