T55B157M6R3C0025
Vishay Polytech
Produkt-Nr.:
T55B157M6R3C0025
Hersteller:
Vishay Polytech
Beschreibung:
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Auf Lager : 2000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100kHz
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Polytech
Capacitance 150 µF