T55B227M6R3C0025
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T55B227M6R3C0025
Beschreibung:
CAP TANT POLY 220UF 6.3V 1411
Auf Lager : 51086
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 220 µF