T55T686M004C0200
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T55T686M004C0200
Beschreibung:
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code T
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 68 µF