T56D107M025CSA060
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T56D107M025CSA060
Beschreibung:
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Auf Lager : 633
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100kHz
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF