T56D226M035CSA120
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T56D226M035CSA120
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
Auf Lager : 481
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series vPolyTan™ T56
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF