T56D336M025CSA060
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T56D336M025CSA060
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100kHz
Ratings COTS
Series vPolyTan™ T56
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 33 µF