T59EE476M050C0100
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
T59EE476M050C0100
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT POLY 47UF 50V 2917
Auf Lager : 1176
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code EE
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series vPolyTan™ T59
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 47 µF