Diwell Electronics
Produkt-Nr.:
TB-I2C-H08
Hersteller:
Paket:
Radial, Can - 4 Leads
Charge:
-
Beschreibung:
DIGITAL IR SENSOR -20~380 8FOV
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$40.5365
$40.5365
10
$33.7839
$337.839
25
$29.9231
$748.0775
100
$28.95771
$2895.771
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Sensing Temperature - Local | -20°C ~ 70°C |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Test Condition | - |
| Sensing Temperature - Remote | -20°C ~ 380°C (IR) |
| Output Type | I²C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial, Can - 4 Leads |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±2% |
| Series | TB |
| Package / Case | Radial, Can - 4 Leads |
| Sensor Type | Digital, Infrared (IR) |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Mfr | Diwell Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Resolution | 0.01°C |