DIT
Produkt-Nr.:
TB6-B200LBS
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EMC/EMI, LINE FILTER 200A CHASSI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 50°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | - |
| Termination Style | Terminal Block, Threaded Post (M10) |
| Approval Agency | CE, ENEC, SEMKO |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | - |
| Mfr | DIT |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 440 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 200 A |
| Voltage - Rated DC | - |