Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
TBS30M-TP
Hersteller:
Paket:
4-TBS
Charge:
-
Beschreibung:
3AGLASSPASSIVATEDBRIDGERECTIFIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.418
$0.418
10
$0.32395
$3.2395
100
$0.194275
$19.4275
500
$0.179911
$89.9555
1000
$0.122341
$122.341
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1 kV |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-TBS |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 1000 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-SMD, Flat Leads |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 950 mV @ 1.5 A |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 3 A |
| Base Product Number | TBS30 |