Microchip Technology
Produkt-Nr.:
TC6320K6-G
Hersteller:
Paket:
8-DFN (4x4)
Charge:
-
Beschreibung:
MOSFET N/P-CH 200V 8VDFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6435
$1.6435
25
$1.368
$34.2
100
$1.254
$125.4
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| FET Feature | - |
| Configuration | N and P-Channel |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 110pF @ 25V, 125pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 7Ohm @ 1A, 10V |
| Supplier Device Package | 8-DFN (4x4) |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 2V @ 1mA |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 200V |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Technology | MOSFET (Metal Oxide) |
| Power - Max | - |
| Mfr | Microchip Technology |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TC6320 |