Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TCDT1122G
Hersteller:
Paket:
6-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 6DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.684
$0.684
10
$0.4484
$4.484
100
$0.29659
$29.659
1000
$0.229026
$229.026
2000
$0.206958
$413.916
5000
$0.193154
$965.77
10000
$0.186257
$1862.57
25000
$0.183502
$4587.55
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | 125% @ 10mA |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 70V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DIP |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 63% @ 10mA |
| Package / Case | 6-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.25V |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Vce Saturation (Max) | 300mV |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | - |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | TCDT1122 |