Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TCED1100
Hersteller:
Paket:
4-DIP
Charge:
-
Beschreibung:
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.76
$0.76
10
$0.49685
$4.9685
100
$0.325375
$32.5375
1000
$0.256861
$256.861
2000
$0.239732
$479.464
5000
$0.231173
$1155.865
10000
$0.227744
$2277.44
25000
$0.222604
$5565.1
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | - |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 300µs, 250µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 35V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-DIP |
| Series | - |
| Current Transfer Ratio (Min) | 600% @ 1mA |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Channels | 1 |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.15V |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 80mA |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | - |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | TCED1100 |