Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TCST5250
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.71
$1.71
10
$1.32145
$13.2145
25
$1.10086
$27.5215
50
$1.07654
$53.827
100
$0.97869
$97.869
500
$0.856349
$428.1745
1000
$0.75848
$758.48
5000
$0.709555
$3547.775
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Response Time | 15µs, 10µs |
| Sensing Distance | 0.106" (2.7mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 70 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Package | Tube |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | TCST5250 |