Vishay Semiconductor Opto Division
Produkt-Nr.:
TCUT1800X01
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.0495
$3.0495
10
$2.489
$24.89
25
$2.0197
$50.4925
50
$1.87872
$93.936
100
$1.784765
$178.4765
500
$1.502957
$751.4785
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 20 mA |
| Response Time | 9µs, 16µs |
| Sensing Distance | 0.118" (3mm) |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 20 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | Module, No Lead, Slot Type |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 25 mA |
| Base Product Number | TCUT1800 |